مزونیدلینگ یانی طب لیزر lasertitanium.ir

اشنایدر

فهرست مطالب

مقدمه | یانی طب لیزر

کاربردهای این شیوه | lasertitanum.ir

این روش برای لک صورت

برای دور چشم

مزایای این شیوه

عوارض این روش

هزینه این روش

فرق میکرونیدلینگ با مزونیدلینگ چیست ؟

مراقبتهای پس از این کار

 

شکل ها

شکل 1: میکرونیدلینگ

شکل 2: روش کار میکرونیدلینگ

 

 

 

مقدمه | یانی طب لیزر

ام جی ام اکسپریا اشنایدر/ شاید یکی از معروفترین و امروزه نوین ترین و موثرترین شیوه ی درمانی برای انواع گوناگون مشکلات پوستی، مزونیدلینگ می باشد.

در شیوه ی مزونیدلینگ یکسری سوراخ میکروسکوپی و بسیار ریز در قسمت درمان بوجود می آید که خود اینکار به تنهایی سبب تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست می گردد اما کار همین جا به انتها نمی رسد و در قدم بعد، کوکتل های ویژه به طور مستقیم به لایه مزودرم وارد می شود.

مزونیدلینگ یانی طب لیزر lasertitanium.ir

شکل 1: میکرونیدلینگ

 

کاربردهای این شیوه | lasertitanum.ir

این شیوه به گونه ای است که برای برطرف کردن خیلی از مشکلات پوستی و ریزش موها کاربرد دارد چون که کوکتل های ویژه برای هر مورد به طور مستقیم به بافت پوست تزریق می شود و سرعت بهبود، بازسازی و درمان نسبت به دیگر متد ها چند برابر بیشتر می باشد. ام جی ام اکسپریا اشنایدر

برای نمونه برای حذف چین و چروک های پیشانی، انجام این روش، بافت های پیر و مرده پوست را برطرف کرده و پوست را مجاب به تولید سلول های تازه و جوان می کند.

این روش برای لک صورت

باید این را بدانید که رفع لک های پوستی جزء دشوار ترین درمان ها است چونکه تا قبل از شیوه مزونیدلینگ حدودا کاری غیر ممکن بود و همه شیوه های درمانی هم تنها منجر به کم رنگ تر شدن لک های پوستی می شدند.

ولی مزونیدلینگ برای لک صورت خیلی اثر گذار تر از شیوه های دیگر می باشد چونکه کوکتل های روشن کننده مستقیما وارد لایه مزودرم می شود.

برای دور چشم

پس از 40 سالگی اصطلاحا خط های پنجه کلاغی دور چشم و همچنین گودی، سیاهی و خط های زیر چشم به مرور مشاهده می شوند و بیشتر بانوان و آقایان پیگیر راهی برای درمان این مشکل می باشند.

باید گفت که معجزه این روش برای درمان خط های اطراف چشم نیز بیشترین اثر را دارد. ام جی ام اکسپریا اشنایدر

مزایای این شیوه

مزایای مزونیدلینگ نسبت به دیگر متد های درمان ضایعات و مشکلات پوستی خیلی زیاد می باشد.

یکی از مزایای این روش دوره استراحت کوتاه مدت می باشد، به طور معمول برای درمان جای جوش کرم و پماد های لایه بردار توصیه می شود و مادامی که از کرم لایه بردار استفاده می کنید پوست صورت شما پوسته پوسته شده و ظاهر زشتی پیدا می کند بطوریکه ممکن است شما قادر به انجام کارهای روزمره خود در بیرون از خانه نباشید. ام جی ام اکسپریا اشنایدر

عوارض این روش

عوارض این روش نسبت به مزایای آن خیلی اندک و محدود می باشد و همان مقدار اندک هم پس از گذشت مدت کمی رفع می گردد.

پس از انجام مزونیدلینگ به سبب ایجاد خراش و سوراخ های بسیار کوچیک در سطح پوست، قسمت درمان قدری متورم و قرمز می شود که با رعایت مراقبت های بعد از کار رفع می گردد. ام جی ام اکسپریا اشنایدر

هزینه این روش

به سبب اینکه مواد مورد استفاده در این روش به طور مستقیم وابسته به قیمت دلار می باشد پس این روزها نمی توان یک قیمت ثابت به عنوان هزینه اعلام نمود و توصیه ما این است وقتی که تصمیم به انجام این کار میگیرد با مشاورین مراکز زیبایی تماس بگیرید و از آخرین قیمت مزونیدلینگ مطلع شوید.

فرق میکرونیدلینگ با مزونیدلینگ چیست ؟

خیلی از اشخاصی که از این شیوه استفاده کرده اند از تصمیم خود راضی هستند و سایر مشکلاتی که قبلا از آن برخوردار بودند را تجربه نمی کنند. ام جی ام اکسپریا اشنایدر

البته بهتر است که برای اینکه از این حرف ها مطمئن شوید با اشخاصی که این عمل را انجام داده اند به صورت حضوری صحبت کنید. ام جی ام اکسپریا اشنایدر

بهترین کار برای اطمینان حاصل کردن از این مسئله حرف زدن با اشخاصی است که این مراحل را پشت سر گذاشته اند و مطمئن هستند که می توانند به شما جواب درست و مناسبی بدهند.

دستگاه پلاتینیوم پلاس 2020 - یانی طب لیزر

شکل 2: دستگاه ام جی ام اکسپریا

 

مراقبتهای پس از این کار

به منظور افزایش اثر گذاری عمل انجام شده و همچنین افزایش سرعت پروسه بهبودی دکتر متخصص، شیوه هایی را به شما یاد می دهد که با بکارگیری از این شیوه ها می توانید علاوه بر تاثیر گذاری بیشتر روند بهبودی خود را سرعت ببخشید.

این چند نکته در حصول بعضی از کارها می تواند به شما کمک کند تا به قسمت عمل شده فشاری وارد نشود و آسیبی نبیند. ام جی ام اکسپریا اشنایدر

 

 

 

 

 

عنوان مقاله

مزونیدلینگ چیست؟

دپارتمان

یانی طب لیزر

نویسنده

مصطفی خدامی

تعداد کلمات

800

زمان مطالعه

8 دقیقه

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیازدهی)

پاسخ دهید

درحال ارسال