پلاسما تراپی - یانی طب لیزر رشت

پلاسما تراپی روشی مدرن برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست با دوام بالا تر است. برای شناخت نحوه عملکرد در این نوع درمان ابتدا باید با مفهوم پلاسما آشنا شوید.

پلاسما چیست ؟

پلاسما گاز یونیزه و پر انرژی است که از تعداد زیادی یون‌ها و الکترون‌های خنثی تشکیل شده. این تعریف شاید کمی گیج کننده باشد برای درک بهتر باید بگوئیم در طبیعت مواد در سه نوع جامد، مایع و گاز وجود دارند. ترتیب انرژی در این سه حالت در جامد کمترین انرژی و در گاز بیشترین انرژی است. بنابراین اگر به عنصری در حالت جامد انرژی دهیم رفته رفته به مایع و در صورت بیشتر انرژی دادن به گاز تبدیل می شود برای مثال میتوان به یخ ، آب و بخار آب اشاره کرد.

اما محققین به صورت آزمایشگاهی توانستند به ماده در حالت گاز انرژی بیشتری دهند تا به صورت پلاسما درآید. پس پلاسما نوعی از ماده است که انرژی آن بیشتر از حالت گازی می باشد. اما این ماده پایدار نیست و میخواهد هر چه سریع تر انرژی اضافه (غیر طبیعی) خود را آزاد کند تا به حالت گاز طبیعی درآید. به منظور تخلیه این انرژی  اضافی از پوست انسان استفاده می شود که در نتیجه آن بافت ها تحریک شده و باعث جوانسازی و ترمیم آن ها می شود.

مقایسه پلاسما تراپی با درمان های مشابه

بوتاکس یک نوع عمل تزریقی است که از نوعی باکتری به نام  بوتولینوم توکسین نوع A ساخته شده به کمک سوزن مخصوص و بسیار ظریفی طی یک الی دو جلسه انجام می شود و بلافاصله پس از تزریق می توان تاثیر آن را در جوانسازی و زیبایی پوست مشاهده کرد اما این روش به شکل موقت سبب رفع مشکلات و عوارض پوست می گردد. اما این روش مضراتی ضعف عضلانی صورت ، اختلال در بلع ، مشکلات تنفسی مانند آسم یا آمفیز ، تغییر در ظاهر طبیعی چهره ، بیماری قلبی دارد .

اما در روش پلاسما تراپی می توان به صورت دائمی چین و چروک پوست را درمان نمود و از نتایج زیبا و بسیار طبیعی حاصل از آن پس از فروکش کردن تورم و دلمه های ایجاد شده بر روی پوست بهره مند شد . پلاسما تراپی به جز اندکی تورم و ایجاد دلمه هایی در ناحیه ی مورد درمان ، عارضه ی خاصی ایجاد نخواهد کرد. نمونه تاثیر پلاسما تراپی روی صورت :

نتیجه پلاسما تراپی - یانی طب لیزر رشت
نتیجه پلاسما تراپی – یانی طب لیزر رشت

جهت خرید محصولات پلاسما تراپی به لینک زیر مراجعه کنید :

خرید تجهیزات زیبایی و پزشکی - یانی طب لیزر

 

شما همچنین می توانید به یکی از کلنیک های زیبایی ما مراجعه نمائید :

 

خرید تجهیزات زیبایی و پزشکی - یانی طب لیزر
 
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیازدهی)

پاسخ دهید

درحال ارسال